Розмитнення автомобіля, ввезеного з-за кордону

податки | ПДВ | акциз | мито

  bg-flag-usa
  bg-flag-eu-min
  car-honda-3-min

  Послуги брокера з розмитнення авто

  komis-auto-rozmitnennya-min

  Наша компанія пропонує послуги з розмитнення авто в Хмельницькому

  Розмитнення авто – обов’язкова процедура оформлення, або легалізації, транспортного засобу, який було ввезено у країну з-за кордону. Це складний процес, що має свої нюанси.Komis Auto супроводжує своїх клієнтів від початку співробітництва до моменту доставки транспортного засобу. Ми сприяємо його розмитненню, а також допомагаємо поставити на внутрішні номера.

  Розмитнення авто проводиться брокерами

  Це спеціалісти, що знаються на митному та податковому законодавстві. Брокер в Хмельницькому проводить процедуру швидко та з якомога меншими фінансовими затратами. Щоб знайти надійного спеціаліста, звертайтесь до компанії Komis Auto. Надання послуги ґрунтується на угоді, сторонами якої є клієнт та брокер.

  Вартість розмитнення залежить від таких критеріїв, як:

  • оціночна вартість транспортного засобу;
  • рік виробництва автомобіля;
  • тип двигуна (бензиновий чи дизельний);
  • об’єм двигуна.

  Вказані параметри визначають розмір податків: НДС, акцизний збір, ввізне мито. Митний брокер знає різні тонкощі у митному законодавстві, наприклад, про пільгове розмитнення. Сенсом якого є пільгова сплата податків.

  Ця система поширюється на:

  1. Електрокари. З 2018 року на них не сплачують такі податки, як НДС, акциз та ввізне мито.
  2. Бензинові та дизельні авто з об’ємом двигуна до 3000 см3 та 3500 см3 відповідно. Для них була прийнята базова ставка – 50 євро для перших і 75 – для других. Завдяки цьому податок на авто, що ввозять з-за кордону, став більш прийнятним для українців.

  Також спеціаліст з розмитнення авто надає повну консультаційну допомогу клієнту, скорочує час проходження всіх етапів легалізації транспортного засобу, оформлює необхідні експертизи. Ціна послуг брокера доступна та прозора – ви будете знати, за що сплачуєте свої кошти.

  Ви можете самостійно розрахувати вартість розмитнення обраного авто. Для цього скористуйтесь митним калькулятором, що доступний на нашому сайті у відповідному розділі.

  Потрібно розмитнити авто?

  Адреса

  м. Хмельницький
  вул. Вінницьке шосе, 23
  Автовокзал №1

  Графік роботи

  ПН-СБ: 9:00 - 19:00
  НД: 9:00 - 17:00

  KomisAuto авто із США та Європи

  Автовокзал №1, Вінницьке шосе, 23, Хмельницький, Хмельницька область, 29000

  Збільшити мапу