Розмитнення автомобіля, ввезеного з-за кордону

Розмитнення авто – обов’язкова процедура оформлення, або легалізації, транспортного засобу, який було ввезено у країну з-за кордону. Це складний процес, що має свої нюанси.

Komis Auto супроводжує своїх клієнтів від початку співробітництва до моменту доставки транспортного засобу. Ми сприяємо його розмитненню, а також допомагаємо поставити на внутрішні номера.

Є питання?

Оформлення супроводжувальних документів (попередніх та внутрішніх митних декларацій і т.д.)

  • сплата податків
  • ПДВ
  • акцизів
  • мито
Співпрацюючи з нами, ви можете отримати до 80-90% від ринкової вартості вашого транспортного засобу.

Послуга доступна для всіх транспортних засобів, незалежно від їх віку, об’єму та екологічного стандарту.

Наша компанія пропонує послуги по розмитненню авто

Послуги брокера з розмитнення авто

Розмитнення авто в Хмельницькому проводиться брокерами. Це спеціалісти, що знаються на митному та податковому законодавстві. Брокер по розмитненню авто проводить процедуру швидко та з якомога меншими фінансовими затратами.

Щоб знайти надійного спеціаліста, звертайтесь до компанії Komis Auto. Надання послуги ґрунтується на угоді, сторонами якої є клієнт та брокер.

Вартість розмитнення залежить від таких критеріїв, як:

  • оціночна вартість транспортного засобу;
  • рік виробництва автомобіля;
  • тип двигуна (бензиновий чи дизельний);
  • об’єм двигуна.

Вказані параметри визначають розмір податків: НДС, акцизний збір, ввізне мито.

Митний брокер знає різні тонкощі у митному законодавстві, наприклад, про пільгове розмитнення. Його сутність є у пільговій сплаті податків. Ця система поширюється на:

  1. Електрокари. З 2018 року на них не сплачують такі податки, як НДС, акциз та ввізне мито.
  2. Бензинові та дизельні авто з об’ємом двигуна до 3000 см3 та 3500 см3 відповідно. Для них була прийнята базова ставка – 50 євро для перших і 75 – для других. Завдяки цьому податок на авто, що ввозять з-за кордону, став більш прийнятним для українців.

Також спеціаліст з розмитнення авто надає повну консультаційну допомогу клієнту, скорочує час проходження всіх етапів легалізації транспортного засобу, оформлює необхідні експертизи. Ціна послуг брокера доступна та прозора – ви будете знати, за що сплачуєте свої кошти.

Ви можете самостійно розрахувати вартість розмитнення обраного авто. Для цього скористуйтесь митним калькулятором, що доступний на нашому сайті у відповідному розділі.

Потрібно розмитнити авто?

Зателефонуйте нам:

Адреса

м. Хмельницький
вул. Вінницьке шосе, 23
Автовокзал №1

Графік роботи

ПН-ПТ: 8:00 - 19-00
СБ-НД: 10:00 - 17-00