Автострахування онлайн

швидко | зручно | безпечно | економно

  car-404-min

  Типи страхування авто від Komis Auto

  КАСКО

  Це страхування авто від угону, а також випадків пошкоджень. Цей тип договору включає такі ризики, як викрадення, пожежа, стихійні лиха, ДТП, протиправні дії третіх осіб відносно застрахованого майна (наприклад, вандалізм). КАСКО діє на всій території країни. Стандартний поліс оформлюється на один рік. На протязі періоду його дії страхова компанія покриває збитки власника у разі перелічених раніше випадків.

  ОСАГО

  Або автоцивілка, – тип страхування, спрямований на автогромадянську відповідальність. У даному випадку договір передбачає виплату коштів при нанесенні шкоди чужому майну чи здоров’ю у випадку, якщо страхувальник став винуватцем ДТП, у якій брали участь дві сторони. Компенсація за полісом ОСАГО видається постраждалому.

  Зелена карта

  Це страховий поліс, який зобов’язаний мати кожен водій, що виїжджає на своєму авто до країн, які є членами міжнародної системи автострахування «Green card». Він діє на територіях більше, ніж 40 країн, включаючи Німеччину, Польщу, Францію, Турцію, Росію, Естонію. Сутність Зеленої карти близька до ОСАГО, єдина відмінність у тому, що діє вона за кордонами країни, громадянином якої є страхувальник.
  Страховка на автомобіль гарантує надійний захист вашого транспортного засобу від пошкоджень чи втрати. Компанія Komis Auto пропонує послуги з автострахування у режимі онлайн.Електронний поліс, що посвідчує страхування автомобіля, має таку ж юридичну силу, як і той, що роздрукований на папері.

  Швидке оформлення

  Ви витратите усього 5 хвилин вашого часу. Відсутність необхідності у підготовці документів та у візиті до страхового агенту

  Зручність

  Отриманий на вашу e-mail адресу електронний поліс у форматі pdf завжди буде під рукою, оскільки його можна зберегти на будь-якому носії

  Безпечна оплата

  Послуги та гарантія повернення коштів, якщо була допущена помилка при внесенні даних

  Економія до 20%

  Електронний поліс не включає витрати на друк, логістику та додаткове винагородження агенту

  Бажаєте застрахувати своє авто?

  Якщо ви шукаєте послуги автострахування в Хмельницькому, звертайтесь у ТОВ Komis Auto. Ми пропонуємо вигідні умови для захисту майнових інтересів власника транспортного засобу. Працюємо з фізичними та юридичними особами.

  Хмельницький

  Адреса

  Вінницьке шосе, 23
  Автовокзал №1

  Графік роботи

  ПН-СБ: 9:00 - 19:00
  НД: 9:00 - 17:00

  Телефон

  096 074 7779

  Телефон

  067 384 5993

  KomisAuto авто із США та Європи

  Автовокзал №1, Вінницьке шосе, 23, Хмельницький, Хмельницька область, 29000

  Збільшити мапу

  Вінниця

  Адреса

  Немирівське шосе, 75

  Графік роботи

  ПН-СБ: 9:00 - 19:00
  НД: 9:00 - 17:00

  Телефон

  067 356 9009

  Телефон

  098 759 7476

  KomisAuto авто із США та Європи

  Немирівське шосе, 75,
  Вінниця, Вінницька область, 21000

  Збільшити мапу