Розрахунок розмитнення авто за допомогою онлайн-калькулятора

Тип ТЗ
Ціна авто
Об'єм двиг.
Рік випуску
Вартість авто
$0
Комісія аукціону
$0
Доставка по США
$0
Доставка з США - 0 днів
$0
Акциз
$0
Мито
10%
$0
ПДВ
20%
$0
Експедиція порт Одеса і митне очищення
$0
Комісія Коміс Авто
$400
Підсумкова вартість
$0
Сертифікація
$300
Податок в пенсійний фонд
0%
$0

Калькулятор розмитнення авто – спеціальна онлайн-програма, представлена на нашому сайті, за допомогою якої ви можете вирахувати розмір вартості розмитнення транспортного засобу, ввезеного з-за кордону.

Онлайн калькулятор розмитнення авто складається з декількох опцій, які вам потрібно обрати. Перш за все, треба вказати тип авто:

  • легковий;
  • вантажний;
  • мотоцикл.

Далі треба зазначити вартість автомобіля у доларах чи євро, а також рік виробництва, об’єм та тип двигуна. Після введення вказаних даних треба натиснути на кнопку «Розрахувати». Калькулятор розмитнення авто надає приблизну вартість розмитнення.

Нові правила щодо розмитнення закордонних авто

Відповідно до законів 8487 та 8488, які були прийняті Верховною Радою 8 листопада 2018 року та набули чинності 25 листопада 2018 року, ввіз транспортних засобів з-за кордону наразі є спрощеним.

Ціна розмитнення авто з закордонними номерами включає:

  • базову ставку акцизного збору;
  • 20% ПДВ;
  • 10% ввізного мита;

Згідно з новим законом, наразі діють базові ставки для бензинових та дизельних двигунів. У першому випадку ставка складає 50 та 100 євро для об’ємів менше 3000 см3 та більше зазначеного показника.

Що стосується дизельних двигунів, то, якщо їх об’єм є меншим за 3500 см3, базова ставка складає 75 євро, якщо більше – 150 євро.

Також, згідно з новим законом, до кінця 2022 року продовжується пільговий період на розмитнення електрокарів. Так, автомобіль, що має виключно електричний двигун, розмитнюється без сплати НДС, акцизу та ввізного мита.

Що стосується гібридів, для них встановлена ставка податку у розмірі 100 євро за кожну одиницю.

Зверніть увагу: чим старіше авто та чим більший у нього об’єм двигуна, тим більший розмір акцизного збору за нього сплачують. Таким чином, новий закон є більш вигідним для тих, хто планує придбати авто віком не старше 5 років.

Якщо ви знаходитесь в Хмельницькому та плануєте замовити авто з-за кордону, звертайтесь до Komis Auto. Ми запропонуємо прийнятні варіанти транспортних засобів, за які ви сплатите мінімальні податки, а також послуги надійного брокера.

Розрахунок розмитнення авто по новому закону можна зробити самостійно. Для цього скористайтесь нашим онлайн-калькулятором у відповідному розділі.

Адреса

м. Хмельницький
вул. Вінницьке шосе, 23
Автовокзал №1

Графік роботи

ПН-ПТ: 8:00 - 19-00
СБ-НД: 10:00 - 17-00